Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
  
Czytaj więcej ...
BISZOFIT POŁTAWSKI - OFICJALNY DYSTRYBUTOR AVISTA

Działanie:
Mineralny żel o mocno rozgrzewającym działaniu. Tonizuje i ożywia skórę, dostarcza magnezu, minerałów i mikroelementów. Nadaje się do stosowania po starych kontuzjach (w tym także sportowych). Poprawia mikrocyrkulację.
Daje bardzo dobre efekty w leczeniu dolegliwości aparatu ruchowo-oporowego. Pomaga przy problemach ze stawami i kręgosłupem.
Nadaje się do stosowania po ciężkiej pracy fizycznej i wysiłku sportowym.
Dodatki rozgrzewające przyśpieszają jego działanie.


Główne zastosowanie:
Wcierania domowe i masaże profesjonalne o działaniu rozgrzewającym.  
 
Stosowanie: żel wcierać w skórę przez kilka minut (można nakryć ciepło na 1-2 godziny).
 
Rekomendowany głównie przez profesjonalnych masażystów, ale nadaje się także do stosowania w zaciszu domowym.
Dzięki substancjom zawartym w minerale, Biszofit przenika do tkanek i likwiduje dolegliwości. Zawiera m.in. jodłę syberyjską, jałowiec i kamforę indyjską, które zapewniają efekt rozgrzewający, a przez to dają szybsze efekty. Jego zaletą jest łatwość w stosowaniu.

Stosowany najczęściej przez kupujących:

Reumatyczne bóle stawów, zapalenie korzonków nerwowych

Bóle kręgosłupa, bóle i skurcze mięśni, obrzęki nóg

Pojemność: 100 ml


Data ważności: produkty są zawsze z bieżącej dostawy. Każde opakowanie zawiera informacje z datą produkcji (ukraińskie oznaczenie) i datą spożycia na polskim tłumaczeniu/ zazwyczaj ten produkt ma termin ważności 3 lata